Przejdź do treści strony

Kontrast:

Wielkość czcionki

O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUL-MED powstał w 1999 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych niepublicznych placówek ochrony zdrowia w województwie łódzkim, które podjęły wyzwanie kompleksowego i odpowiedzialnego otoczenia opieką medyczną swoich pacjentów.

NZOZ SUL-MED jest beneficjentem programu zrealizowanego w ramach III Osi priorytetowej: Gospodarka, Innowacyjność, Przedsiębiorczość Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.

Dzięki wsparciu Funduszy Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa możemy zaoferować Państwu m.in. dostęp do nowoczesnych zabiegów rehabilitacyjnych, badania pola widzenia oraz zabiegów kriochirurgii.

Doceniamy fakt, iż zaufali nam Państwo składając deklarację wyboru naszego personelu lekarskiego oraz pielęgniarskiego, dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, aby otoczyć Was profesjonalną opieką medyczną.

budynek główny

Jako przychodnia świadczymy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, diabetologii oraz fizjoterapii nieodpłatnie dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ i odpłatnie dla osób nieposiadających ubezpieczenia w Polsce. Obejmujemy opieką dorosłych i dzieci.

Poza świadczeniami finansowanymi przez NFZ oferujemy Państwu porady lekarz specjalistów z zakresu kardiologii, ginekologii, dermatologii, okulistyki, psychiatrii oraz laryngologii.
Dysponujemy własnym gabinetem diagnostyczno-zabiegowym i gabinetem USG. Na terenie naszej siedziby znajduje się apteka.

Podstawą naszej działalności jest oczywiście zagwarantowanie fachowej i sprawnej opieki medycznej, ale jednocześnie zwracamy wiele uwagi na zrozumienie potrzeb pacjentów i ich rodzin. Zdajemy sobie sprawę, że życzliwość i empatia są nieodzownym elementem codziennej pracy z pacjentem.

Poradnia w Sulejowie przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 18.00. Mamy swoje filie w Sulejowie przy ul. Targowej 20 i Rynek 5a,   w Ręcznie, Trzepnicy, Dąbrowie nad Czarną, Aleksandrowie, Włodzimierzowie oraz Skotnikach.